Народ – єдине конституційне джерело влади. Це гарантовано Конституцією! Лабораторія Права запускає проект “Народна законотворчість”, який покликаний реалізувати це право Народу України.
З вашою допомогою, наші експерти підготують петиції до Президента України, законопроекти та проекти актів органів виконавчої влади, які будуть виражати реальну волюнароду!
Окрім того, у нас нешодавно з’явився новий інструмент – закон про всеукраїнський референдум.
Стаття 5 Конституції України визначає право Народу України здійснювати свою владу – безпосередньо, що було розтлумачено Конституційним Судом. Так, у своєму рішенні N 6-рп/2005, Конституційний Суд України зазначив, що таку владу Народ може здійснювати на референдумі.
На референдумі Народ може приймати закони України та/або вносити до них зміни, і такі рішення є остаточними і не потребують будь-якого затвердження, в тому числі Верховною Радою України (рішення КСУ № 6-рп/2008).
Що ми просимо від Вас!
1. Надсилайте Ваші пропозиції на адресу ngo.lawlab@gmail.com з темою листа “законотворчість“. Буде відкрито реєстр та шкала оцінювання відповідних пропозицій!
2. Ставайте нашими експертами! Ми плануємо запустити відповідний реєстр – “Народних експертів з законотворчості“!
Підписуйтесь на нашу розсилку, знаходьте нас в телеграмі – Народна Законотворчість https://t.me/narodna_zakonotvorchist та сторінці Лабораторії (@LawLabNews) та слідкуйте за нашим експертом та співзасновником в Тік-Ток (@crazylawprofessor).
2 коментарі
Слава Україні! Питання націоналізації майна, підприємств тощо. Моя думка така: необхідно здійснити експертизу щодо економічної доцільності та ефективності роботи націоналізованого підприємства. Прикладом невдалої (на мою непрофесійну думку) націоналізації може послугуватися “Приватбанк”. Можливо, я помиляюсь, але пропоную зробити незалежний аудит якосних/кількісних показників роботи цієї фінансової установи. Крім того, пропоную залучити фахівців у галузі економіки з-за кордону. Націоналізація – то не панацея.
Я пропоную передивитися приватизовані об’єкти і відмінити приватизацію головних галузей народного хозяйства, таких, як електроенергетика, металургія, корисні копалини, газогони та інші.За 30 років вони були прихватизовані, але не модернізовані і реорганізовані.